VPS za 3, 5 czy 10 PLN?

Serwer VPS jest najczęściej wybieraną usługa hostingową ze względu na wiele zalet. Jest to zdecydowanie tańsza opcja niż serwer dedykowany, jednak zapewniająca porównywalne parametry. Każdy z nas liczy się z wydatkami, dlatego wiele firm szuka wydajnych, ale i tanich serwerów VPS. Pytanie tylko za jaką najniższą kwotę możemy wykupić miesięczny abonament?

VPS za 3 zł?

Serwer VPS to wirtualny dedykowany serwer, który umożliwia realizowanie operacji wykonywanych na fizycznym serwerze dedykowanym. Jest to opcja pośrednia pomiędzy tańszą wersją serwera współdzielonego (który przy większym natężeniu ruchu może znacznie spowolnić stronę), a serwerem dedykowanym, którego koszta są już znacznie wyższe.  Serwer VPS posiada wiele zalet, dlatego znalezienie usług w tak niskiej cenie nie będzie możliwe.

VPS za 5 zł?

Prowadząc mniejszą, lokalną działalność możemy wybrać najmniej rozbudowany pakiet usług hostingowych. W tym przypadku sprawdzi się pakiet oferujący 1 GR RAM oraz 20 GB SSD Storage HA, który poradzi sobie z małymi projektami. Niemniej jednak pamiętajmy, że serwery VPS są fizycznymi maszynami o wysokiej jakości sprzęcie dlatego też nawet najmniejsze pakiety nie są dostępne w cenie 5 zł miesięcznie.

VPS za 10 zł? 

Znalezienie serwera VPS za 10 zł jest już całkiem realne. Będzie to opcja o mniejszej pamięci RAM czy mocy procesora, jednak zapewniająca wiele dodatkowych funkcji takich jak transfer bez limitu danych, panel zarządzania wspierany przez przeglądarkę czy wsparcie techniczne specjalistów przez całą dobę. Umożliwia to instalację własnych aplikacja oraz konfiguracji oraz pełną kontrolę nad zasobami serwera.

Serwer VPS w cenie 10 zł miesięcznie oferuje firma Zdalny Admin. Z użyciem tego oto kodu: https://hostadvice.com/web-hosting-coupons/#coupon-6720 możesz mieć pakiet MINI VPS serwer w cenie tak niskiej jak nigdzie indziej.

Serwer VPS to prywatny wirtualny serwer oferujący rozwiązanie pomiędzy serwerami dedykowanymi, a serwerami współdzielonymi.  Ich zastosowanie chwalą sobie przede wszystkim małe i średnie firmy jak oraz wymagający prywatni użytkownicy sieci. Hosting na serwerach VPS jest najczęściej stosowany w monitoringu usług, budowie serwerów DNS czy backupach danych.

Wybierając swojego przyszłego dostawcę hostingowego zwróć uwagę na sprzęt na którym zostanie postawiona Twoja nowa strona. Musi on być najlepszej jakości, którego implementacja zwiększy moc obliczeniową witryny internetowej. Serwery powinny mieć wsparcie klastrów HA, dzięki czemu zyskujemy pewność, że w przypadku awarii jednego z nich, zasoby przejdą na inny, sprawny serwer, a my nie odczujemy przy tym żadnych skutków ubocznych. W przypadku gdy nie mamy dużej wiedzy z zakresu administrowania serwerami, warto zaufać specjalistom i oddać w ich ręce opiekę nad serwerem.

KUPON 20% RABATU
Zgarnij rabat 20% na VPS u naszego Partnera! Kupon obowiązuje niezależnie od wielkości zamówionych zasobów.
RANKINGVPS.PL
KUPON 20% RABATU
Zgarnij rabat 20% na VPS u naszego Partnera! Kupon obowiązuje niezależnie od wielkości zamówionych zasobów.
RANKINGVPS.PL